Treeningteadus ning personaaltreenerite treeningpõhimõtted

Veidi vähem kui 20 päeva pärast  alustame oma esimest personaaltreenerite koolituskursust Eestis. Lisaks anatoomia, biomehaanika, toitumise, treeningplaani koostamise loengutele keskendume koolituse käigus ka treeningteaduse loengutele. Treeningteaduse loengute ajal räägime teaduslikest treeningpõhimõtetest, mis aitavad tulevastel personaaltreeneritel nõustada oma kliente järjepidevalt ning edukalt. Täpsemalt räägime Spetsifiitsuse põhimõttest, Ülekoormuse põhimõttest ning Progressiooni põhimõttest.

Read More
Indrek Reilson
IntensivePT personaaltreeneri koolituse teooria - Milleks valmis olla?

Leiame, et iga personaaltreeneri pagasiks peaks kindlasti olema teoreetilised teadmised, mis lubaksid treeneril professionaalselt omal alal töötada. Teadmised, mis abistavad tulevikus just Sinu kliente. Seetõttu, olemegi välja töötanud teoreetilise kava punktid, mis aitavad Sul leida vastused küsimustele nagu "Millised lihased kinnituvad abaluude alla" ning "Kuidas parandada õlgade liikuvust". 

Read More
IntensivePT personaaltreeneri koolitused - Kes? Mis? Kus?

IntensivePT koolitused loodi aastal 2010 keskendudes Rootsi turule. IntensivePT oli tol ajal ainuke personaaltreeneri koolitusi pakkuv programm, mis keskendus kaugõppe vormile - ja seda just seetõttu, et meie asutaja - Andreas Hurtig - kelle kirg on alati olnud ettevõtlus ja tervislik füüsiline eluviis teab kui oluline on ajaline resurss. Meie jaoks on personaaltreenerid ettevõtjad - inimesed, kelle kirg on esmalt tervislik eluviis ning kes tahavad oma aja peremees olla.

Read More
Indrek Reilson