Personaaltreenerite vajadus - kas kahanevas või tõusvas trendis?

victor-freitas-570027-unsplash (1).jpg

Enda tervisele ning füüsisele hakatakse aina rohkem suuremat tähelepanu pöörama. Teadvustatakse rohkem, mida toidulaud sisaldab ning propageeritakse aktiivset elustiili. Inimesed muutuvad aina teadlikumaks enda keha ning selle hoidmise vajaduse suhtes.

Personaaltreeningu valdkonna areng

Lisaks inimeste teadlikkuse tõusule on koos majanduse arenguga tõusnud ka elatustase. Innustatakse suunama rohkem ressursse enda tervisesse ning treenimisse. Otsitakse rohkem professionaalset tuge ning abi leitakse personaaltreeneritelt. Tegelikult võib öelda, et tegemist on ühe moodsaima tarbimisega tänapäeva maailmas.

Asjaolu lihtsustab selle valdkonna laienemine nii mitmetes aspektides. Aina vähem on takistuseks aeg, ligipääsetavus ning treeningu toimumise koht. Pidevalt luuakse uusi spordiklubisid, välijõusaale ning isegi ruume kaubanduskeskustesse. Lisaks sellele on tänapäeva tööandja muutunud samuti palju teadlikumaks, tagades oma töötajatele pidev võimalus enda tervisesse panustada.

Seega võib oletada, et personaaltreenerite vajadus on kasvavas trendis?

Suur osa elanikonnast veedab enda igapäeva tööd tehes suure hulga tunde just istudes. Füüsilise aktiivsuse osakaal aina väheneb. Elu muutub istuvamaks ning mobiilsemaks. Inimeste teadlikkuse ning piisava harimise tulemusena on huvi personaaltreenerite vastu pidevalt suurenenud.

Inimesed mõistavad, et kiire elustiiliga on neil vaja kedagi, kes aitaks nende teekonnal kätt pulsil hoida. Keegi, kes suunaks ning abistaks just vastavalt sinu vajadustele. Keegi, kes aitaks elus hoida pidevat füüsilist arengut ning uut hingamist, sest samuti teatakse selle kasu vaimsele tervisele. Lisaks füüsilisele tervise kasuteguritele on siiski tegu ühe parima stressi raviga.

Inimpopulatsioon kasvab iga päev meeletult kiiresti. Uued trendid elustiilis koos suureneva elustiiliga tõstab personaaltreenerite töö olulisust.

Meie, personaaltreenerite ülesanne on kõige selle juures hoida inimesed enda ümber parima tervise juures. Juhendades ning õpetades neid. See on personaaltreenerite koht parandada elukvaliteeti. Kui Sina tahad olla osa sellest kommuunist, siis uuri lähemalt tulevaste personaaltreeneri koolituste kohta SIIT. Küsimuste korral aitame sind alati suurima hea meelega!


Siiralt Sinuga,
Intensive PT

Kirsti Vaikla