IntensivePT Eesti eksam kolis online'i

meghan-holmes-1057329-unsplash (1).jpg

Oleme maininud, et meie koolitusprogrammi puhul on oluliseks osaks lihtsus ning kättesaadavus. Tugineme kaugõppevormile, et teha personaaltreeneri kutsumuse omandamine võimalikuks kõigile sõltumata asukohast. Nüüd on mugavamaks muutunud ka koolitusprogrammi lõpetamine - pisut lähemalt uuest eksamist.

Pärast eksami edukat sooritamist omandatakse IPT litsents

IntensivePT kursuse edukalt sooritanud omandavad personaaltreeneri litsentsi. Tegemist on rahvusvaheliselt tunnustatud litsentsiga, mis lubab töötada ka väljaspool Eestit. Seega ei sea Sinu plaanidele mingeid piire, vaid annab laialdase võimaluse treenerina tegutseda. Diplom on akrediteeritud EuropeActive (varasemalt EHFA) poolt ning kannab EQF Level 4 tunnustust. Kõik meie personaaltreenerid lisatakse ka EREPS registrisse, mis on rahvusvaheline personaaltreenerite andmebaas Euroopas.

Meie eksami vorm kolis online’i

Alates novembrist on IntensivePT kursuse lõpetavat eksami võimalik sooritada internetikeskkonnas. Vastavas keskkonnas tuleb  eelnevalt registreeruda, mille järel vaadatakse üle info õigsus ning kinnitatakse registratsioon. Eksami ajalimiit on 14 päeva, mis käivitub esmakordselt eksamile sisenemisel. Igal alatestil on omakorda ajaline limiit 10 minutit ning selle jooksul tuleb vastata kõikidele võimalikele küsimustele. Eksam on jagatud mooduliteks, mis omakorda koosneb alatestidest. Küsimuste maht nendes varieerub olenevalt teemast. Moodulite vahel võib vabalt liikuda ning teha vastavalt soovile mingid osad eelisjärjekorras.

Eksami lõpus ootab praktiline moodul ning videosalvestus

Sellel eksami vormil on juurde lisandunud praktiline moodul, mis vajab ettevalmistust ning videosalvestuse üles laadimist. Moodulite vahel on võimalus mugavalt liikuda, küll aga soovitame mitte jätta praktilist moodulit viimaseks. Eksamil mõne mooduli ebaõnnestumise korral on võimalik teine katse sooritada koheselt. Peale teist ebaõnnestunud sooritust tuleb oodata 7 tundi, et teha uus katse. Kui eksam ei ole 14 päeva jooksul sooritatud tuleb oodata 30 päeva ning testide tulemused tühistatakse. Peale seda tuleb eksam uuesti sooritada.

Eksamites olev materjal ei ole kergelt leitav netiavarustest. Tegemist on läbimõeldud sügavate küsimustega, mis hõlmab konkreetselt just IntensivePT programmis läbi võetud materjali. Nii loengus räägitud informatsiooni, slaididel olev info kui praktilisel osal läbitut. Meie meeskond jälgib pidevalt läbitavaid vastuseid ning hoiame eksami käigul silma peal!

Ka Sinul on võimalus end registreerida juba veebruaris toimuvale IntensivePT personaaltreenerite koolituskursusele. Kui Sul on tekkinud küsimusi, siis kirjuta julgelt info@intensivePT.ee ning me aitame!

Siiralt Sinuga,
IntensivePT

Kirsti Vaikla