Meie koolitusgrupp on suurenenud - Liitu personaaltreenerite koolitusprogrammiga juba augustis

Rahvusvaheline personaaltreenerite koolitusprogramm IntensivePT

Saame suure rõõmutundega teatada et oleme oma 20. Augustil toimuvale koolituskursusele lisanud vabu kohti. Tule ja liitu meie rahvusvahelise personaaltreenerite koolitusprogrammiga ning õpi ametit oma ala profesionaalidelt - personaaltreeneritelt, toitumisnõustajatelt, teadlastelt ning sportlastelt.

Tänu äärmiselt positiivsele tagasisidele, on mitmed aktiivsed tulevased ja praegused personaaltreenerid meiega ühendust võtnud, et uurida kas on võimalik juba meie esimesele koolituskursusele registreerida. 

Siiani pole me olnud võimelised lisakohti tekitama, kuid oleme aktiivselt arutlenud grupi suurendamise võimalikkusest. Kuna tagasiside koolituse osas on olnud positiivne, oleks kahju kõigile soovijatele ära öelda ning oleme meeskonnaga töötanud aktiivselt, et gruppi suurendada. 

Sel nädalal saime lõpuks teavitada kõiki soovijaid, et oleme 20. Augustil toimuva koolituskursuse mahtu suurendanud . See tähendab, et koolituskohtade arv täidetakse jooksvalt - kes ees, see mees. Kuigi meid varasemalt teavitanud tulevastel personaaltreeneritel on ajaline eelis, oleks kahju sarnast võimalust mitte pakkuda meie jälgijatele.

Koolituse sisu ja vajalike teadmiste pagasi suurusest oleneb sinu edu

Kogu kursus on jagatud loenguteks, kus kirjeldame erinevaid olulisi nüannsse, mis peavad iga personaaltreeneri teadmistepagasis kindlasti olema. Selleks,  oleme valinud parimad esindajad iga koolitusteema tarbeks. Loe meie koolitusplaani ja koolitajate kohta meie kodulehel.
 

 

Koolituse kohtade on piiratud ning kohad täidetakse jooksvalt.
Registreeri nüüd ja omanda rahvusvaheline personaaltreeneri koolitusdiplom IntensivePT personaaltreenerite koolitusprogrammiga
"INTERNATIONAL PERSONAL TRAINER"

 

VABU KOHTI ALLES:

0
Koolituskursus on lõppenud

 

Indrek Reilson