Personaaltreeneri kümme käsku

close-up-court-courthouse-534204.jpg

Kui personaaltreeneritel oleks kümme käsku, siis millised need oleksid?

Oleme kokku pannud oma versiooni - neid jälgides suurendad oma võimalusi edukas olla.

  1. Olen alati kohal õigel ajal ning enne kliendi saabumist

  2. Treeningu ajal on telefon välja lülitatud ning sinust eemal

  3. Olen alati ettevalmistunud ja eesmärgipärane, kuid paindlik - minu ettevalmistus ei ole minu kinnisidee ning suudan vajadusel kohaneda

  4. Treeningu tühistamine puhul tuleb klienti teavitada vähemalt 24 tundi enne treeningut ning seda vaid äärmisel vajadusel. Treeningu tühistamine ei tohi esineda üle kolme korra karrjääri jooksul

  5. Hoolitsen aktiivselt personaalse hügieeni eest ning olen alati esinduslikult riietunud ning varustatud

  6. Olles lubanud treeningkava või toitumisplaani kindlal ajal, teen kindlaks, et materjalid saavad saadetud õigel ajal ning MITTE KUNAGI hiljem.

  7. Aksepteeritav vestlus 90% ajast klient/10% ajast treener (va. vaikus). Vaikse kliendi puhul keskendun treeningule, mitte sellele, millest treenerina rääkida tahan.Ei räägi kolleegidega ega teiste liikmetegega - keskendun kliendile.

  8. Ei lõpeta treeningut kunagi enne kokku lepitud aega. 60 minutit on 60 minutit.

  9. Targa personaaltreenerina tean, et 6, 8, 10, 12 ja 15 ei ole maagilised korduste arvud, mis viivad meid tõotatud maale. 7, 9, 11, 12 ja 16 töötavad samuti.

  10. Personaaltreenerina pole ma ebaviisakas (mitte kunagi), vaid kohtlen kliente, juhatajaid ja kolleege võrdse austusega.

Mis on 3 käsku, mida Sina jälgid või lisaksid juurde? Kirjuta oma arvamus meie facebooki lehel antud postituse kommentaaridesse ning võid võita 25 EUR Sportlandi kinkekaardi.

Siiralt sinuga,
IntensivePT

Indrek Reilson