Korduma Kippuvad Küsimused

ENESE TÄIENDAMINE on oluline samm sinu tuleviku edendamiseks ning on oluline teha õigeid otsuseid. Sellelt lehelt leiate korduma kippuvad küsimused ja meie koostatud vastused.

Ei leia vastust? Helistage +372 5661 1597  või votke ühendust e-maili teel: info@intensivept.ee

Kui kaua kursus kestab?

IPT personaaltreenerite kursuste maht on keskmiselt 2 nädalat kaugõppena digitaalsel platvormil, millele järgneb nädal iseseisvat tööd ning kaks päeva kestev praktiline osa ning eksami kirjutamine. Tänu kaugõppe vormile on igal opilasel võimalik kursus läbida enesele sobiva aja vältel. Kui vajate rohkem kui 2 nädalat teooria osa läbimiseks, tuleb praktilisele osale eraldi registreerida võttes meiaga ühendust e-maili või telefoni teel.

Milliseid teadmisi on enne kursust vaja?

Meie kursus on koostatud viisil, mis arendab teie teadmisi samm-sammult. Küll aga eeldame et õpilastel oleks baasteadmised anatoomiast ja tervislikust eluviisist. Selleks oleme koostanud ka 140 leheküljelise dokumendi, mis on ka osa materjalist, millele võimaldame ligipääsu kohe peale registreerimist, andes teile aega materjaliga tutvuda

Kuidas kursuse plaan valja näeb?

Kursuse plaan on jagatud kaheks suureks osaks - teoreetiline osa (digitaalplatvormil) ja praktiline osa (grupiga koos jõusaalis). Teoreetiline osa on jaotatud nädalate kaupa, võimaldades teil kursus konstruktiivselt läbida. Teoreetiline osa koosneb iganädalasest tervitusvideost ja presentatsioonist ning kursuse materjalidest, mis koosnevad videodest, dokumentidest ja minitestidest.

Kas kursuse eest saab osamaksetega maksta?

Jah, IPT kursuste eest on võimalik maksta ka osamaksetena 12 kuu jooksul. Sellisel juhul ei lisandu teie arvele intressimäära ega lisakulusid. Jagame lihtsalt kursuse maksumuse 12 kuuga. Et vältida lisakulusid, peate hoolitsema selle eest, et osamaksed saaksid õigeagselt tasutud.

 

Mil moel erineb IPT kursus teistest PT kursustest?

Oleme IPT kursuse materjali koostamisega töötanud alates aastast 2010 seda pidevalt täiendades. Meie kursus on põhjalikum kui ükski teine sarnane personaaltreeneri kursus Eestis ning oleme ainuke personaaltreeneri koolitusi pakkuv ettevõte kelle kursused on EuropeActive poolt tunnustatud.

Mis juhtub, kui olen praktilise osa ajal vigastatud?

Kui peaksite olema praktilise osa ajal vigastatud või pole võimalik muudel põhjustel liituda, tuleb sellest IPT meeskonda teavitada e-maili teel (info@intensivept.ee). Sellisel juhul saame üheskoos sobiva aja kokku leppida, kus liitute teise õppegrupi liikmetega praktilise osa sooritamiseks.

Kuna toimub praktiline osa?

Kursuse praktiline osa toimub peale kolme nädalast teooria osa. Avaldame toimumis aja kui ka koha ühises õppekeskonnas kohe peale registreerimist. Praktiline osa kestab kaks päeva ning toimub alati Laupäeval ning pühapäeval.
Praktiline osa toimub alati Tallinnas ning selleks on vaja ka füüsiliselt kohale ilmuda. 

 

Mis juhtub, kui eksamilt läbi kukun?

Kui eksami edukalt sooritamine ebaõnnestub, saate meie meeskonnalt personaalse tagasiside ning teil on võimalus eksam uuesti sooritada. Selleks lepime Teiega üheskoos uue aja kokku. Eksami uuesti sooritamine on tasuta ning eksamit on ka võimalik mitu korda uuesti sooritada.

 

Kui koolitus on kaugõppe baasil, siis miks on koolitusel kindel ajakava?

Koolitus ise on küll kaugõppe baasil, kuid loengud viiakse läbi otseülekandes. See tähendab et koolitus on jagatud teemadeks ning iga päev vastaval kellaajal kirjeldab lektor teemat veebikaamera ja digitaalplatvormi vahendusel. See võimaldab tagada, et kursus omab kindlat ning tugevat struktuuri ja võimaldab koolitusel osalejatel ka aktiivselt loengus osaleda ning küsimusi küsida. 

Kuidas kaugõppe vorm välja näeb?

Kaugõppe osa kursuselt on digitaalsele e-õppe platformile kohandatud materjal. See koosneb nii videodest, lugemismaterjalist kui ka vahetestidest, võimaldades teil materjali juurde alati tagasi minna ning teadmisi täiendada.


 

Kuidas registreerida?

Kursusele saab registreerida meie kodulehelt valides LIITU ning selekteerides enesele sobiva kursuse. Peale seda tuleb registreerimisvorm täita, kus palume sisestada oma kontaktandmed. Peale edukat registreerimist, vaatab meie meeskond andmed üle ning võtab teiega ühendust selgitades järgnevaid samme ning jagades kursusele eelnevat lugemismaterjali.