Meie koolitajad

 

IntensivePT koondab enda alla eriala spetsialiste, kelle teadmised hõlmavad nii praktilisi, teoreetilisi kui ka teaduslikke teadmisi. Meie valitud õppejõud on kõrgekvaliteetsed lektorid, kes jagavad Teiega oma arvamusi, nägemusi kui ka aastatepikkust teadmistepagasit.

 

KOOLITAJAD EESTIST

Antud nimekirjas on jagatud lõplikult kinnitatud koolitajate nimed. Arutleme hetkel ka teiste profesionaalidega, et nendega nii kursuse osas kui ka potensiaalse koostöö osas üheskoos töötada. Tead edukat personaaltreenerit? Võta meiega ühendust [email protected]

 
 INDREK REILSON  Litsenseeritud personaaltreener  Litsenseeritud toitumisnõustaja Litsenseeritud Olümpiatõstmises INTENSIVEPT Eesti juht

INDREK REILSON

Litsenseeritud personaaltreener
Litsenseeritud toitumisnõustaja
Litsenseeritud Olümpiatõstmises
INTENSIVEPT Eesti juht

 ERIK ORGU  13 aastat kogemust personaaltreenerina  13 aastat kogemust toitumisnõustajana erikorgu.ee toitumiskava asutaja   ERIK ON TÖÖTANUD PERSONAALTREENERINA JA TOITUMISNÕUSTAJANA 13 AASTAT RAHVUSVAHELISELT. IGAS RIIGIS ON ERIKUL ÕNNESTUNUD SAAVUTADA SEATUD EESMÄRGID JA EDU TÄNU TEMA TEADMISTELE, MIDA ANNAB EDASI OMA 4 TUNNISE KOOLITUSE JOOKSUL KESKENDUDES PERSONAALTREENERI TÖÖLE NING SELLE AMETI TURUNDUS- JA MÜÜGINIPPIDELE.

ERIK ORGU

13 aastat kogemust personaaltreenerina
13 aastat kogemust toitumisnõustajana
erikorgu.ee toitumiskava asutaja

 

ERIK ON TÖÖTANUD PERSONAALTREENERINA JA TOITUMISNÕUSTAJANA 13 AASTAT RAHVUSVAHELISELT. IGAS RIIGIS ON ERIKUL ÕNNESTUNUD SAAVUTADA SEATUD EESMÄRGID JA EDU TÄNU TEMA TEADMISTELE, MIDA ANNAB EDASI OMA 4 TUNNISE KOOLITUSE JOOKSUL KESKENDUDES PERSONAALTREENERI TÖÖLE NING SELLE AMETI TURUNDUS- JA MÜÜGINIPPIDELE.

 AVELY MARJAPUU  Lõpetas DanceArt College 2015  Lõpetas teatrikooli Karjäär spordis algas võistlustantsuga   AVELY ALUSTAS OMA KEHA TREENIMIST VÕISTLUSTANTSUGA, MIS ON TÄNASENI KÕIGE HINGELÄHEDASEM. VÕISTLUSTANTSU KÕRVALT TEGELES AVELY ALATI JOOKSMISE JA KERGEJÕUSTIKUGA, ET FÜÜSILIST VORMI KÕRGEL HOIDA. TÄNU OMA KOGEMUSELE VÕISTLUSTANTSUS KESKENDUB AVELY MOBIILSUSE KOOLITUSELE NING ÕPETAB ERINEVAID VENITAMISE TEHNIKAID. 

AVELY MARJAPUU

Lõpetas DanceArt College 2015
Lõpetas teatrikooli
Karjäär spordis algas võistlustantsuga

 

AVELY ALUSTAS OMA KEHA TREENIMIST VÕISTLUSTANTSUGA, MIS ON TÄNASENI KÕIGE HINGELÄHEDASEM. VÕISTLUSTANTSU KÕRVALT TEGELES AVELY ALATI JOOKSMISE JA KERGEJÕUSTIKUGA, ET FÜÜSILIST VORMI KÕRGEL HOIDA. TÄNU OMA KOGEMUSELE VÕISTLUSTANTSUS KESKENDUB AVELY MOBIILSUSE KOOLITUSELE NING ÕPETAB ERINEVAID VENITAMISE TEHNIKAID. 

 ELIS NIKOLAI  Annely Sootsi tervisekooli lõpetanud toitumisnõustaja  Spetsialiseerunud toidutalumatusele   ELISE PEAMINE EESMÄRK TOITUMISNÕUSTAJANA ON AIDATA TEMA KLIENTIDEL LUUA ELUKESTEV HARJUMUS TERVISLIKULT JA TEADLIKULT TOITUDA, UNUSTADA DIEEDITAMINE NING KESKENDUDA SELLELE, MIKS TERVISLIK TOITUMINE OLULINE ON JA KUIDAS TEADLIKUMAD TOIDUVALIKUD MEIE HEAOLU JA TERVIST MÕJUTAVAD.

ELIS NIKOLAI

Annely Sootsi tervisekooli lõpetanud toitumisnõustaja
Spetsialiseerunud toidutalumatusele
 

ELISE PEAMINE EESMÄRK TOITUMISNÕUSTAJANA ON AIDATA TEMA KLIENTIDEL LUUA ELUKESTEV HARJUMUS TERVISLIKULT JA TEADLIKULT TOITUDA, UNUSTADA DIEEDITAMINE NING KESKENDUDA SELLELE, MIKS TERVISLIK TOITUMINE OLULINE ON JA KUIDAS TEADLIKUMAD TOIDUVALIKUD MEIE HEAOLU JA TERVIST MÕJUTAVAD.

 

TUGIÕPPEJÕUD ROOTSIST

Meie laialdane kogemus ning tegevus Rootsi turul võimaldab meil kaasata tugiõppejõudusid rahvusvaheliselt turult, kes saavad kohalike koolitajatega koos töötades lisada praktilist ning vajalikku informatsiooni meie koolitusmaterjalidele.

 

 
 ANDREAS HURTIG  Litsenseeritud personaaltreener  Science of Exercise - Stanford University Sports & Society - Duke University System Science & Obesity - J.H University  ANDREAS ON INTENSIVEPT ESIALGNE ASUTAJA. ANDREASEL ON ROHKEM KUI 25 AASTAT KOGEMUST NING OMA ESIMESE KUTSETUNNISTUSE OMANDAS TA AASTAL 1999. ANDREASE KIRG ON ÕPETADA BIOMEHAANIKAT.

ANDREAS HURTIG

Litsenseeritud personaaltreener
Science of Exercise - Stanford University
Sports & Society - Duke University
System Science & Obesity - J.H University

ANDREAS ON INTENSIVEPT ESIALGNE ASUTAJA. ANDREASEL ON ROHKEM KUI 25 AASTAT KOGEMUST NING OMA ESIMESE KUTSETUNNISTUSE OMANDAS TA AASTAL 1999. ANDREASE KIRG ON ÕPETADA BIOMEHAANIKAT.

 PATRICK RAPP  Personaaltreener Asutaja - Sport Performance Center (Rootsi) Sporditeaduste kraad Litsenseeritud personaaltreener  PATRICK ON OMANDAS SPORDITEADUSTE KRAADI AASTAL 2010 NING ON ALATES SELLEST TEGELENUD PERSONAALTREENERINA. PATRICK NOMINEERITI ROOTSI PARIMAKS PERSONAALTREENERIKS AASTAL 2017. TEMA KIREKS ON TÖÖ SANGPOMMIDEGA.

PATRICK RAPP

Personaaltreener
Asutaja - Sport Performance Center (Rootsi)
Sporditeaduste kraad
Litsenseeritud personaaltreener

PATRICK ON OMANDAS SPORDITEADUSTE KRAADI AASTAL 2010 NING ON ALATES SELLEST TEGELENUD PERSONAALTREENERINA. PATRICK NOMINEERITI ROOTSI PARIMAKS PERSONAALTREENERIKS AASTAL 2017. TEMA KIREKS ON TÖÖ SANGPOMMIDEGA.

 KARL GULLÖ  Litsenseeritud personaaltreener Litsenseeritud toitumisnõustaja CrossFit Level 1 CrossFit Level 2  JUBA NOOREST EAST ALATES ON KARL TEGELENUD TERVISLIKU ELUVIISIGA. TEMA LAIALDANE HARIDUS NII PERSONAALTREENERINA, TOITUMISNÕUSTAJANA NING CROSSFIT TREENERINA, RÄÄGIB TA NII KOGEMUSEST KUI KA TEOREETILISTEST TEADMISTEST.

KARL GULLÖ

Litsenseeritud personaaltreener
Litsenseeritud toitumisnõustaja
CrossFit Level 1
CrossFit Level 2

JUBA NOOREST EAST ALATES ON KARL TEGELENUD TERVISLIKU ELUVIISIGA. TEMA LAIALDANE HARIDUS NII PERSONAALTREENERINA, TOITUMISNÕUSTAJANA NING CROSSFIT TREENERINA, RÄÄGIB TA NII KOGEMUSEST KUI KA TEOREETILISTEST TEADMISTEST.