Intensive-PT-Education-Colored.png

Personaaltreeneri hind

 
 

Millest oleneb personaaltreeneri hind?

Personaaltreenerite tunnihind oleneb väga paljudest erinevatest elementidest, mille hulka kuulub kindlasti nii töökogemus kui ka klientidega töötamise oskus.

Kuigi teadmised ja kogemus mängivad suurt rolli peaks iga inimene mõtlema, kas valitud personaaltreeneri isiksus sobib sinu omaga. Arvesta, et sinu personaaltreener peaks olema sinu motivaator, juhendaja ning õpetaja - kes aitab sul oma eesmärke saavutada efektiivselt ning vajadusel kohandab oma lähenemist vastavalt sinu eesmärkidele.

Hea personaaltreener ei hooli oma eesmärkidest sinuga töötades, vaid kuulab sinu arvamust, sinu eesmärke ning juhendab vastavalt. Hea personaaltreener ei räägi sulle GH liigese rotatsioonist ning ideaalsest liigeste liikumisulatusest. Hea personaaltreener ei kasuta keerulisi termineid, et oma mainet tõsta. Hea personaaltreener suhtleb sinuga, kui inimesega, ning läheneb igale olukorrale vastavalt sinu enda eesmärkidele.

Jõusaali personaaltreener või iseseisev?

Kuigi Eestis on tuntud enamasti jõusaalide personaaltreenerid, ei tohiks jätta mainimata iseseisvalt töötavaid personaaltreenereid - jah, just neid, keda ei leia MyFitnessi või mõne teise spordiklubi personaaltreenerite nimekirjast.

Need on treenerid, kes on otsustanud töötada iseseisvalt ning ehitada omaenda karjääri - olles pigem ettevõtlikud. Tihti võib leida, et jõusaalide personaaltreenerite tunnihind on kõrgem kui individuaalselt töötavate treenerite. Miks see nii on?

Selle pärast, et jõusaalides töötades lisandub personaaltreeneri tunnihinnale juurde jõusaalide osalus. Selle osaluse eest saavad treenerid kasutada jõusaali klientidega töötamiseks ning neid turundatakse jõusaalitreenerite leheküljel, mis aitab neil veelgi kliente leida.

Iseseisvalt töötavad treenerid on rohkem altid töötama ka väljaspool jõusaali - vabas õhus või alternatiivsete meetoditega.

Milline personaaltreener juba sinule individuaalselt sobib on puhtalt sinu enda valida.

Otsid personaaltreenerit?

Võta meiega julgelt ühendust info@intensivept.ee aadressil ning saame meie koolitatud treenerite hulgast valida sinule sobiva treeneri. Kirjale lisa kaasa ka oma eesmärk, treeningu eelistus ning elukoht. Organiseerime sulle tasuta konsultatsiooni ühe meie koolitatud treeneriga.

Mõnusat treenimist