ÜLEVAADE KOOLITUSE PROTSESSIST

See leht on loodud neile, kes on meie koolituse plaani ja koolitajatega juba põhjalikult tutvunud. Anname ülevaate koolitusel toimuvatest etappidest, edasistest sammudest ning valmistame sind vaimselt algavaks õppeks ette. Sellelt lehelt leiad PALJU teksti - ning võib tunduda, et see on pikk, kuid soovitame selle siiski läbi töötada, et koolituse käiguga kursis hoida

Juhul, kui sa pole veel koolituse plaanist lugenud, saad seda teha SIIN.

Kui aga oled, siis loe julgelt edasi ning loodame et saame nii mõnelegi küsimusele vastatud.

 1. VALI SOBILIK KUUPÄEV
  Koolituse pakkujana jagame oma kodulehel alati kõige uuemat infot algavate koolituste kohta. Kõige parem koht järgmiste koolituste kuupäevade leidmiseks on meie registreerimise lehel - sellele saad ligipääsu SIIT.
  Samal lehel on olemas ka ülevaade erinevate kuupäevade ning moodulite kohta - põhiliselt pööra tähelepanu teoreetiliste loengute kuupäevadele ning praktiliste loengute kuupäevadele.

  Vaata üle oma kalender ning graafik koolituse perioodi vältel - kui teoreetilised osad ei nõua füüsiliselt arvuti taga istumist loengu toimumise ajal, siis veendu, et oled võimeline osalema praktiliste loengutega Tallinnas vastavas ajavahemikus.

 2. REGISTREERU
  Kui kõik esmased kuupäevad on üle vaadatud ning oled veendunud, et suudad pühenduda ning oled antud ajaperioodil saadaval, vajuta julgelt REGISTREERIMISE NUPPU vastava koolituse kirjelduse all.

  Peale nupu vajutamist avaneb uus aken, kus palume täita oma isikuandmed, selleks et saaksid koolitusele registreerida. Me kasutame sinu isikuandmeid sinuga suhtlemiseks (e-maili ja telefoni teel) ning aadressi kasutame diplomite väljastamiseks posti teel.

  Registreerimise ajal palume valida ka sobiva maksemeetodi - ehk siis kas soovid tasuda koolituse eest täies mahus ühe arvega (1980 EUR) või eelistad osamaksetega tasumist 12 kuulise perioodi vältel.
  Osamaksetega tasumise puhul võib meie meeskond teiega ühendust võtta, et kinnitada mõningad lisaandmed.

  Sinu isikuandmed on kasutusel vaid koolitusega seotud suhtluse jaoks ning neid ei kasutata turunduseesmärkidel.

 3. VALMISTU
  Peale registreerimist saad kinnitus e-maili, milles on kirjas registreerimise tingimused ning link oma koolituse FACEBOOK gruppi. Põhiline suhtlus kogu koolituse vältel toimub just nimelt selles grupis.

  Samuti on sinna laetud ka ettevalmistavad loengud, millega soovitame juba enne koolituse algust tööd teha - seda selleks, et koolituse sisu oleks lihtsamini mõistetav ning suudaksid juba esimestes loengutes aktiivselt kaasa rääkida.

 4. TEOREETILISED LOENGUD
  Loengute toimumise aeg on Esmaspäevast- Reedeni 17:00-21:00, kui pole just eraldi teavitatud ajakava muutumisest.

  Teoreetilised loengud toimuvad e-õppe alusel otseülekandes. See tähendab, et enne loengu algust anname facebook grupis teavituse koos loengu lingiga ning vastava teemaga. Loenguga liitumiseks tuleb lingile klikkida, mille järel avaneb uus aken ning saad peale oma nime sisestamist loenguplatvormile ligipääsu.

  Loengu platvormil näed lektori slaide ning kuuled esitlust. Selles etapis toimub suhtlus loengu platvormi vestlusaknas, kuhu saad aktiivselt osaledes kirjutada küsimusi ning vastuseid lektori poolt tõstatatud probleemidele.


  Peale loengu toimumist laetakse videosalvestus koos slaididega üles google drive kausta ning saate facebook grupis lingi ning ligipääsu materjalidele. Need materjalid jäävad sinule kättesaadavaks vähemalt 5 aastat peale loengu toimumist. See tähenab, et saad alati tagasi minna või järele kuulata, kui selleks vajadust on.

 5. NÄIDISÜLESANDED
  Näidisülesanded on elulised näited klientidest, kellega Te tulevikus töötama hakkate. See tähenab, et selle nädala jooksul anname Teile teksti, kus kirjeldame kindlaid kliente ning nende harjumusi, eesmärke, elustiili kui ka füüsilisi näitajaid. Teie ülesandeks saab olema kirjalikult vastata koos oma aruteluga kuidas nende klientidega töötaksite.

  Vastused hõlmavad endas kirjeldusi esimestest konsultatsioonidest, treeningutest, eesmärkidest kuni progressiooni, kava, toitumisplaani ja muude tähelepanekuteni.

  Peale kirjaliku vastuse saatmist saate individuaalset tagasisidet oma vastuste kohta, et suudaksite veelgi paremini klientidega töötamiseks valmistuda

 6. PRAKTILINE OSA
  Kursuse praktiline osa toimub alati nädalavahetusel kahe päeva jooksul ajavahemikus 09:00-17:00. Seega veendu, et oled selle nädalavahetuse oma graafikus vabaks teinud.

  Praktiline nädalavahetus on kohustuslik ning selle jooksul teeme üheskoos läbi erinevad harjutused baasharjutustest kuni gümnastikani ning anname teile näpunäiteid, kuidas kliente juhendada, korrigeerida ning abistada.

  Keskendume suures osas harjutuste sooritamise vormile, tehnikale ning erinevatele progressiooni ja regressiooni põhimõtetele.

 7. EKSAM
  Olles varasemad etapid läbinud, saad facebook grupi kaudu lingi koolituse eksamiga liitumiseks. Eksam koosneb erinevatest moodulitest ning alatestidest, mis kontrollivad Teie teadmisi põhjalikult kõigis koolitusel käsitletud loengutes.

  Iga alatest koosneb keskmiselt 10-20 eraldi küsimusest, millele tuleb 10 minuti jooksul vastata.
  Lisaks alatestidele on eksamil ka essee vormis küsimused, millele tuleb vastata aruteluga ning pdf failide üles laadimisega.

  Olles KÕIGIST alatestidest ning essee vormis küsimustest saanud minimaalselt 80% maksimaalsest tulemusest, saad sooritada lõpueksami, mis on jagatud kaheks: Praktiline ja Teoreetiline

  Praktilise eksami juures palume salvestada 30 minutiline video kliendiga töötamisel, kus jälgime sinu juhendamisstiili, individuaalset lähenemist, kehakeelt ning kirjeldusoskust.

  Teoreetiline eksam koosneb keerukast näidiskliendist ning pikast arutelust erinevates kliendiga töötamise faasides.

 8. DIPLOM

  Peale eksami edukat lõpetamist saate e-maili koos digitaalse diplomiga. Samal ajal koostame meie ka teie paberdiplomi ning saadame välja posti teel. Olles diplomi kätte saanud, saad ka võimaluse liituda meie koolituse läbinud treenerite grupiga, kus toetame ning motiveerime üksteist ka edaspidi ning aitame üheskoos tervislikku eluviisi arendada.

Olles nüüd koolituse protsessi ning ülevaate läbi lugenud, saad koolitusega liituda all olevale nupule klikkides