IntensivePT-Litsens

Peale edukat kursuse läbimist, saavad kõik värsked personaaltreenerid meie  diplomi: "International Personal Trainer"

IPT diplom on akrediteeritud EuropeActive (varasemalt EHFA) poolt ning kannab EQF Level 4 tunnustust. Kõik personaaltreenerid lisatakse ka EREPS registrisse, mis on rahvusvaheline personaaltreenerite andmebaas Euroopas. 

Meie rahvusvahelise tuntuse tõttu oleme juba skandinaavia suurim personaaltreenerite koolitusi pakkuv programm ning tegeleme aktiivselt Euroopasse laienemisega. Hetkel pakutakse IntensivePT koolitusi rootsi, soome, eesti, islandi ning inglise keeles. Meie litsens pakub ideaalset võimalust töötada personaaltreenerina Sinule sobival kujul - kas siis Eestis või välismaal.

 

Tööta Eestis
 

IntensivePT tegeleb aktiivselt koostööga Eesti jõusaalide ning fitness asutustega, et tagada diplomi tunnustatus ning asjakohasus. Kõik koostööpartnerid lisatakse ka meie kodulehele ning me jagame kursuse läbinud treenerite andmeid fitness asutustega.
 


Ettevõtte personaaltreener

Paljud ettevõtted keskenduvad oma meeskonna tugevdamisele ning pakuvad oma töölistele jõusaali liikmeskaarti. IntensivePT loengutes räägime ka täpsemalt kuidas leida koostööpartnereid ettevõtete näol.

 

Tööta välismaal
 

Meie litsens on välismaal hästi vastu võetud. Lisaks rahvusvaheliselt tuntud diplomile, töötavad meie treenerid personaaltreenerina juba üle kogu maailma.
 


Spordimeeskonna treener

Suurepärane võimalus töötada. Peale kursuse läbimist on võimalik leida tööd spordimeeskonna treenerina, mis pakub võimalust atleete treenida ning nõustada. IntensivePT haridus katab ka põhilisi teemasid vigastuste ning nende vältimise kohta. 

PT-Online
 

Online põhine personaaltreeneri konsept kogub maailmas populaarsust. Mõned meie treenerid on juba otsustanud oma teenuseid pakkuda arvuti vahendusel. Me räägime täpsemalt online baasil personaaltreeneri tööst oma loengus "Töö personaaltreenerina".
 


Tööta õpetajana

Peale kursuse läbimist on võimalik, et oled mõnes valdkonnas eriti palju teadmisi kogunud ning oled valmis oma teadmisi jagama. Sellisel juhul on võimalik juhendada õpilasi kas siis koolides või ka ettevõtetes, pakkudes praktilisi teadmisi ning arenguvõimalusi.

Tööta
toitumisnõustajana

Meie loengud toitumise, biokeemia ja toidulisandite teemadel valmistavad sind toitumisnõustaja tööks ette. Suur osa kliente vajavad ka toitumis alaseid nõuandeid ja IntensivePT annab Sulle hariduse ja ettevalmistuse, mida vajad.
 


Tööta grupitreenerina

Lisaks personaaltreeneri ja ülalmentud ametitele, on IntensivePT kursuse läbinud koolitajatel võimalik töötada ka grupitreenerina. Meie haridus pakub teadmisi nii individuaaltreeningute kui ka grupitreeningute jaoks.

IntensivePT ja International Personal Trainer koolitusdiplom on rahvusvaheliselt tunnustatud
IPT sertifikaat omab EuropeActive tunnustatust