TERE TULEMAST INTENSIVE PT PERSONAALTREENERITE KOOLITUSELE

Olles võtnud aega koolitusega tutvumiseks oled teinud teadliku otsuse alustada õpinguid personaaltreenerina. Selleks, et saaksime pakkuda parimat võimalikku kogemust kogu koolituse vältel oleme koostanud iga koolitusgrupi jaoks facebook grupi - selles grupis toimub põhiline infovahetus ning vestlus.

Suhtluskanalid

FACEBOOK
Kui sul puudub facebook konto, soovitame selle luua, et saaksid kogu info kergelt ühest kohast kätte - kui sul seda pole ning eelistad ka mitte avada, anna meile palun sellest märku ning jagame kogu info e-maili teel. ([email protected]ee)

GOOGLE DRIVE
Kõik loengud saavad salvestatud ning laetud üles sinu grupi google drive kausta. Koolituse alguses saad ligipääsu sellesse kausta koos kogu vajaliku informatsiooniga

LOENGU PLATVORM
Loengu platvorm on veebipõhine ning sellele ligi pääsemiseks saab kasutada erinevaid multimeedia vahendeid arvutitest nutitelefonideni.

EKSAMI PLATVORM
Peale kogu koolituse teooria ning praktilise osa läbimist anname Teile ligipääsu eksami platvormile. Kogu info eksami sooritamise kohta saate kursuse käigus, kuid arvestada tuleb, et eksami üks osa on praktiline eksam, mille käigus tuleb üles laadida salvestatud video. Video salvestamiseks võib kasutada nutitelefoni - hinnatakse sisu, mitte video kvaliteeti.

Praktiline osa

Kursuse praktiline osa toimub Tallinn Crossfiti saalides Rannamõisa Tee 4f. Praktilisel koolituse osal on kohalolek kohustuslik, kuid ei saate ise valida, kas soovite osaleda koos oma grupiga või mõne tulevase grupiga.
Praktilisel osal vaatleme erinevaid harjutusi ning nende sooritustehnikat koos põhiliste juhendamisnäidetega.