Rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreeneri koolitus

PERSONAALTREENERITE KOOLITUSED

 
Personaaltreeneri%2Bkoolitus.jpg

Koolituse lõplik hind 1980 EUR - Koos käibemaksu, loengumaterjalide, personaalse tagasiside, loenguplatvormi ligipääsu, eksami soorituse ja praktilise osaga.

JÄRGMISED KOOLITUSED:

IPT personaaltreenerite koolitus
Kursuse algus: 05 august - koolitus lõppenud

IPT personaaltreenerite koolitus
Kursuse algus: 30 september - Vabu kohti: 7

Liitu IntensivePT treeneritega

IntensivePT on ainuke personaaltreeneri koolitusi pakkuv programm Eestis, mis tugineb kaugõppe vormile. Me teame, et täiendkoolitustel osalemine on aeganõudev protsess. Lisaks sellele nõuab enese täiendamine nii distsipliini kui ka pühendumist - meie eesmärk on luua kõrgekvaliteetne personaaltreeneri koolitus, kus koolitusel osaleja saab koolituse läbida enesele sobival ajal telefoni, tahvelarvuti või arvuti vahendusel.

IPT tähendab "International Personal Trainer" ehk Rahvusvaheline personaaltreener. IPT koolitused on rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreenerite koolitusprogrammid, mis on kooskõlas EuropeActive nõuetega. See võimaldab meil pakkuda koolitusdiplomeid, mis on tunnustatud üle kogu maailma. Koolituse läbinud personaaltreeneritel on võimalus töötada ka väljaspool koduriiki. 

Lisaks tavapärastele koolituskursustele nagu anatoomia, füsioloogia, toitumine, toidulisandid, vigastused, harjutused ja baasliikumine, varustame Teid kõikvõimalike teadmiste ja töövahenditega, mida praksises vaja läheb. Me keskendume personaaltreeneri töö iseloomule ja eripärasustele ning õpetame kuidas kliente leida. Ja mis esmatähtis - me toetame Teid ja õpetame kuidas teistest treeneritest eristuda ja välja paista

Õpilasena toetame Teid täielikult kogu kursuse vältel - nii enne, kui ka peale kursuse läbimist. Peale edukalt sooritatud eksamit, lisame kõik värsked personaaltreenerid ühisesse Facebook gruppi, mis on loodud üksteise toetamiseks. Grupi liikmed on nii koolitajad, arstid, kiropraktikud kui ka toitumisnõustajad. Kes kõik töötavad parima kogemuse ja teadmise nimel..

 

 

UUDISED JA ARTIKLID

 

KOOLITUSE LÄBINUD TREENERID

UURI LISA!

 
20190216-IntensivePT-_DSC9414.jpg

MIDA KOOLITUSEL OSALEJAD RÄÄGIVAD?

"Väga hea kogemus ja vajalikud teadmised antud alal töötamiseks. Soovitan kõigile, kes treeneritööd teha soovivad!"
-August 2018 koolitusel osaleja

”Võimalus saada personaalseks treeneriks läbi toredate ja tuntud juhendajate käe läbi. Koolitus on intensiivne, saades peotäie teadmisi erinevate valdkondade kohta, kuid samuti toimub füüsiline päev, mil tehakse läbi tehnika, mis hiljem on omakorda aluseks klientide juhendamisele. Kindlasti soovitan! :)”
-August 2018 koolitusel osaleja

“Alati on olnud minu jaoks takistuseks treenerikursuste toimumisaeg ning asukoht. See on aga ideaalne lahendus sellele probleemile! Kogu teoreetiline osa toimus interaktiivselt reaalajas neti keskkonnas, kus lektorid viisid läbi loenguid ning me saime aktiivselt osaleda erinevates aruteludes. Juhul, kui ei saanud osaleda, sai oma loengu lihtsalt kuskil hiljem järgi vaadata ning aega mugavalt planeerida. Jah, tõepoolest tegu oli väga intensiivse programmiga. Usun, et tegelikult sai sealt väga-väga hea teadmistepagasi ning põhja, et asuda edasi tegutsema! Tervisevaldkond on niikuinii üks elukestev õpe ning IPT annab ideaalsed vahendid sulle selleks kätte. Mulle tohutult meeldib korralduse poolelt tulev aktiivne suhtlus ning vajadusel abi. Kõik olid ja on väga toetavad ning alati su küsimuste jaoks olemas. Seda ka peale kursust! Seega kui tunned, et personaaltreeneriamet võib olla miski sulle, kuid kiire elutempo juures on seda esimest sammu raske teha.. Siis julgen öelda, et see on midagi sulle :) Mina igatahes jäin rahule!”
-August 2018 koolitusel osaleja